8:00 - 19:00

ساعات کاری ما شنبه- پنجشنبه.

061-53222225

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

فیس بوک

توییتر

 

ثبت برند

کارشناسان ما با تجربه فراوان و ارتباط اداری قوی در سریع ترین زمان ممکن اقدام به اخذ برند برای شما کرده و در این فرایند شما را راهنمایی و از اشتباهات ثبتی جلوگیری به عمل می آورند . موسسه اروند مشاور با به ثبت رساندن سالانه بیش از یک سوم شرکت های منطقه آزاد اروند و با بیش از 18 پرسنل ، قوی ترین موسسه حقوقی در این منطقه می باشد.

ردیف خدمات مبلغ (تومان) زمان
1 ثبت برند 1.150.000 3 ماه

 

کلیه شرکت های تولیدی که محصول خاصی را تولید می کنند یا کلیه اشخاصی که اقدام به ارائه خدمات می کنند می توانند با ثبت برند مالکیت آن اسم را به نام خود در آورند. برند همانند مالکیت ملکی می باشد که در بعضی مواقع به خاطر معروف شدن آن نام میلیون ها تومان و در بعضی مواقع میلیارد ها تومان برای آن برند ارزش در نظر گرفته می شود .

از برند های معروف ایرانی می توان کاله ، چی توز ، شاتل ، ایران خودرو و از میان برندهای خارجی ؛ اپل ، ایسوز ، سامسونگ و … را نام برد که دارای ارزش میلیون دلاری یا بیشتر می باشند .

برند در دسته های متفاوت به ثبت میرسد که این دسته ها شامل حوزه فعالیت آن برند می باشد و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی جهت استفاده از این نام موظف به اخذ نمایندگی از مالک آن برند می باشند.

مثلا برند کاله در کلیه محصولات لبنیاتی و غذایی به ثبت رسیده و استفاده هر شخصی از این نام در حوزه مذکور منوط به اخذ نمایندگی فروش می باشد اما ثبت این برند در زمینه ساختمانی امکان پذیر می باشد.

مالکین این برندها می توانند در صورتی که اشخاصی اقدام به استفاده از نام برند آنها می کنند از طریق مراجع ذی صلاح در جهت پلمپ و جلوگیری از ادامه فعالیت آنها اقدام کنند .