8:00 - 19:00

ساعات کاری ما شنبه- پنجشنبه.

061-53222225

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

فیس بوک

توییتر

 

رهبری کمیته ها، رهبری جلسات شرکتی و ارائه ارائه های قدرتمند

استانداردهای اخلاقی و اخلاقی بالا.
موسسه اروند مشاور > فشار بالا  > رهبری کمیته ها، رهبری جلسات شرکتی و ارائه ارائه های قدرتمند

رهبری کمیته ها، رهبری جلسات شرکتی و ارائه ارائه های قدرتمند

a

حفاظت از منافع، کسب و کار، مالکیت و حقوق شما

هدف ما این است که در هر عمل و حوزه حقوقی که در آن کار می کنیم رهبری کنیم. از درک عمیق درك عمیق قانون و صنعت، با سرمایه گذاری بر تجربه گسترده، ما توصیه هایی را ارائه می دهیم که به زبان تجارت مشتری ما صحبت می کند. چه در حمل و نقل هوایی، فروش و توزیع، ضد انحصار، شرکت ها و M&A، امور مالی، اشتغال، انرژی، IP، دعاوی حقوقی، TMT، املاک و مستغلات، یا هر زمینه دیگری از قانون، مشتریان ما می توانند انتظار تعالی و تعهد به اهداف خود را داشته باشند. تضمین عملکرد عملیاتی سازمان، توسعه روابط خارجی، مدیریت روابط مطبوعاتی و ارتباط مستمر با مطبوعات. طیف گسترده ای از خدمات حقوقی مانند: دعاوی تجاری، دعاوی بانکی، مشاوره مالی و املاک برای توسعه و سرمایه گذاری

هدف ما این است که در هر عمل و حوزه قانونی که در آن کار می کنیم رهبری کنیم. ما با درک عمیق قانون و صنعت، با سرمایه گذاری بر تجربه گسترده، مشاوره عملی ارائه می دهیم که به زبان تجارت مشتری ما صحبت می کند. چه در حمل و نقل هوایی، فروش و توزیع، ضد انحصار، شرکت ها و M&A، امور مالی، اشتغال، انرژی، IP، دعاوی حقوقی، TMT، املاک و مستغلات، یا هر حوزه دیگری از قانون، مشتریان ما می توانند انتظار تعالی و تعهد به اهداف خود را داشته باشند.

همانطور که تجارت مشتریان ما پیچیده تر و پیچیده تر می شود، نیاز به درک ماهرانه از محیط کسب و کار جهانی دارد.

نمونه ای از حقوق خصوصی بین المللی

ما با درک عمیق قانون و صنعت، با سرمایه گذاری بر تجربه گسترده، مشاوره عملی ارائه می دهیم که به زبان تجارت مشتری ما صحبت می کند. چه در حمل و نقل هوایی، فروش و توزیع، ضد انحصار، شرکت ها و M&A، امور مالی، اشتغال، انرژی، IP، دعاوی حقوقی، TMT، املاک و مستغلات، یا هر حوزه دیگری از قانون، مشتریان ما می توانند انتظار تعالی و تعهد به اهداف خود را داشته باشند.

چه در حمل و نقل هوایی، فروش و توزیع، ضد انحصار، شرکت ها و M&A، امور مالی، اشتغال، انرژی، IP، دعاوی حقوقی، TMT، املاک و مستغلات، یا هر حوزه دیگری از قانون، مشتریان ما می توانند انتظار تعالی و تعهد به اهداف خود را داشته باشند.

a

توجه: کمک به شرکت‌های بلغاری و خارجی برای انجام پروژه‌های سرمایه‌گذاری و فعالیت تجاری خود در بلغارستان از زمان تأسیس شرکت حقوقی در سال 1996 مورد توجه ما بوده است. هنگامی که شرکت‌های پیشرو وارد بازار بلغارستان می‌شوند، به آنها کمک می‌کنیم بفهمند چه انتظاری دارند و به آنها توصیه می‌کنیم. در مورد بهترین تکنیک ها برای محافظت از منافع خود. بالاترین اولویت ما ارائه بهترین تمرین بوتیک ANG با هر تعامل است.

قابلیت ها و تجربه محلی قوی

ارائه‌دهنده 911 نباید هیچ گونه الزام، خدمات، ویژگی، استانداردی را بر شرکت تحمیل کند یا از تحمیل آن کوتاهی کند. وکلای ما همچنین در پرونده‌های دعاوی مدنی مانند طلاق، نفقه فرزند و همسر وکالت خواهند کرد. تیم ما از تخصص حقوقی قوی بهره می برد.

در ارتباط با دانش گسترده او، شرکت ما از تخصص حقوقی قوی کار در دادگاه های مختلف بهره می برد. گاهی اوقات ممکن است در شرایط سختی قرار بگیرید و نتوانید بدون مراجعه به دادگاه اوضاع را آرام کنید.

بدون نظر

پیام بگذارید